Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami HotSmoke lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 35€!

HotSmoke dovanos nuo 50€!

tabako kaitinimo sistemos tabako kaitinimo sistemos

Apie Kompaniją.

KAMRY kaitinančios sistemos gaminamos 2007 metais įkurtoje Shenzhen Kamry Technology Co, Ltd (anksčiau žinoma kaip Fly Smoker Technology (HK) Co, Ltd). Kompanija yra sukaupusi nemažai patirties elektroninių ir kaitinančiųjų cigarečių gamyboje, tyrimuose, pardavimuose, o gamykla, tyrimų ir plėtros centras bei rinkodaros centras atitinka moderniausių gamyklų standartus, gaminiai jau yra išsikovoję rinkos dalį Amerikos, Europos ir Pietryčių Azijos šalyse. Kompanija bendradarbiauja su kitomis žinomų sistemų prekės ženklų kompanijomis ir prekybos įmonėmis, tiek Kinijoje, tiek kitose šalyse. Jai priklauso keletas dukterinių kompanijų su keturiais madingais ir žinomais prekiniais ženklais: Kamry, Kecig, E.H2o ir Qianshang, kuriuos sudaro dešimtys produktų. Kamry neabejotinai laikomas lyderiaujančiu savo srities prekiniu ženklu.

KAMRY verslo principas pagrįstas kokybe, naujovėmis, efektyvumu ir vientisumu. Mokslo ir technologijų naujovių pritaikymas leidžia gaminiui nuolat išsilaikyti madingiausių produktų sąrašuose, tuo pačiu neapleidžiant kokybės. Geras įmonės perspektyvas rodo ir tai, kad pirmųjų elektroninių cigarečių prekybos rūmų, įsteigtų 2013 m., pirmininku išrinktas KAMRY generalinis direktorius p. He.

heets produktai heets produktai
iqos produktai iqos produktai

Tikslai.

KAMRY siekis yra tapti pasaulyje pirmaujančia elektroninių ir kaitinančiųjų cigarečių produktų ir paslaugų bendrove, išlaikant aukščiausią vartotojų pasitenkinimo lygį. Vadovaujamasi Rytų papročiais bei išmintimi, todėl paprastumo, laimės siekimas, dėkingumas,“gauti-suteikti“ principas yra kertiniai KAMRY kompanijos filosofijos taškai. Artimiausiuose įmonės planuose – labdaros organizacijos steigimas.

Įsigyti produktų
Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

HotSmoke Naujienos

exit-icon