Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami HotSmoke lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 35€!

HotSmoke dovanos nuo 50€!

Hitaste.

HiTaste prekės ženklo kaitinančios sistemos – technologijų, šiuolaikinio meno ir mados dermės rezultatas. Tai ekonominės klasės, estetiški produktai, save priskiriantys prie „madingo gyvenimo būdo“ ir „malonumo“ atributų.

kaitinancios sistemos
hitaste produktai hitaste produktai

Apie Kompaniją.

HiTaste gaminamos Kinijoje, Shenzen provincijoje, kuri laikoma didžiausiu elektroninių ir kaitinančiųjų cigarečių tiekimo centru, 2010 m. įkurtoje „Sailing electronics technology co. Ltd“ Gamyklos specialistų patirtis, įdiegtos naujos technologijos, nuolat atliekami atnaujinimai ir testavimo darbai, aukščiausio lygio kokybės kontrolė, sumani dizainerių komanda leidžia HiTaste kaitinančiosioms sistemoms užimti tvirtas pozicijas rinkoje kaip itin madingam prekės ženklui. Mokslo pasiekimai gamybos procese ir išlaikomas inovatyvus produkto dizainas leidžia HiTaste kaitinančiasias sistemas vadinti elegantiškomis, teikiančiomis rafinuotą ir tuo pačiu sveikesnį, nei renkantis įprastines cigaretes. HiTaste kūrėjų filosofija pagrįsta tikėjimu, kad jei rūkymas nesuderinamas su sveikata, tuomet reikia eliminuoti sveikatai bei aplinkai žalingas sudedamąsias dalis, išlaikant esmę – rūkymą.

Produktai.

HiTaste kaitinančiųjų cigarečių privalumai: kaip ir visos kaitinančios (heta-not-burn technologijos) sistemos, veikia kaitinant lazdelių sudėtį, ko pasekoje išgaunamas natūralus, tikras skonis, bet be dervų ir kitų kenksmingų priemaišų, būdingų įprastinėms lazdelėms. Dėka 650 mAh akumuliatoriaus, su pilnai pakrautu prietaisu galima atlikti dešimt rūkymo ciklų. Yra kaitinimo elemento temperatūros reguliavimo funkcija. Pagrindinė lazdelės sudėtis šildoma naudojant iš kelių pusių, taip palaikoma vienoda temperatūra, HiTaste kūrėjai teigia, kad dėl to skonis tampa dar geresnis. Prietaisas patogiai įkraunamas per USB jungtį.

Įsigyti produktų
kaitinancios cigaretes kaitinancios cigaretes
Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija