Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami HotSmoke lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 35€!

HotSmoke dovanos nuo 50€!

Kaitinančios lazdelės

Heat Not Burn HERBAL STICKS – yra heat not burn sryties prekių naujovė. Naudojantis savo produktuose ne tabaką, o vaistažoles. Tai palengvina įprastiems tabako rūkantiems asmenims žymiai sumažinti jų surūkytų cigarečių skaičių. Herbal Sticks pradėta gaminti 2018 metais Kinijoje. Šiuo metu jau yra daugelis gamintojų kaip: CCOBATO, HEALCIER, GENMIST, UNICCO, NEAFS ir t.t. Šių lazdelių sudėtyje nėra nikotino, dervų, tabako ir formaldehido. Šie gamintojai turi JFRL, TCT, CE, ROHS, GMP, ISO,CNAS, ILAC-MRA sertifikatus. JFRL testą atliko Japonijos maisto produktų tyrimo ir analizės centras, kad būtų užtikrinta medžiagų ir sveikatos sauga, be nikotino, be kenksmingų sunkiųjų metalų ir be kenksmingų dūmų.

CCOBATO, NEAFS, UNICCO kaitinamas lazdeles rasite mūsų parduotuvėje.

kaitinancios lazdeles
kaitinancios cigaretes kaitinancios cigaretes

NEAFS

NEAFS kaitinamosios lazdelės buvo sukurtos kaip pagalba mesti rūkyti, kad padėtų rūkantiems įveikti priklausomybę nuo tabako degių cigarečių. „NEAFS HeatSticks“ sukurta taip, kad būtų suderinama su daugeliu (heat not burn) prietaisų, kurie šiandien populiarėja visame pasaulyje. NEAFS sukūrė savo specialų natūralių žolelių ir arbatos lapų mišinį, suteikiantį NEAFS tikrai unikalų ir malonų skonį. Žolelių lapų naudojimas leidžia sukurti įvairesnius skonius, įskaitant ledų citriną, „Mojito“, mėlynes ir mentolą. Ieškantiems tradicinio skonio tabako alternatyvos, mes taip pat turime „Classic Tobacco“ ir „Original“ skonių, kurių kiekvienas siūlo tikrovišką sklandų Virdžinijos tabako skonį, be kenksmingų toksinų, kurie išsiskiria uždegant. Ar heat not burn produktai yra populiarūs? Heat Not Burn produktų pardavimas yra didelis ir sparčiai auga Japonijoje, kur pagal naujausius vertinimus jie sudaro apie 5,5% cigarečių rinkos. Kitose teritorijose, įskaitant Rusiją, Kiniją ir daugelį Europos šalių, dabar nuolat auga heat not burn kaitinamųjų produktų naudojimas, o tikimasi, kad ši technologija taps vis labiau žinoma, nes jos bus plačiau žinomos. Tačiau šiuo metu Didžiojoje Britanijoje žinių apie kaitinamuosius produktus ir jų naudojimą yra nedaug. Neseniai atliktoje apklausoje nustatyta, kad Jungtinėje Karalystėje jų mėginyje buvo naudojama labai mažai kaitinamųjų lazdelių, o daugelis žmonių apie naują reiškinį apskritai nebuvo girdėję.

NEAFS kaitinamas lazdeles rasite mūsų parduotuvėje.

UNICCO & CCOBATO

„CCOBATO“ arba lietuviškai KOBATO yra heat not burn prekės ženklas naudojantis savo produktuose ne tabaką, o žoleles. CCOBATO yra atvirkštinis TOBACCO, kuris parodo bendrovės pasiryžimą pateikti rūkaliams be tabako, be nikotino ir jokių kenksmingų sunkiųjų metalų tabako pakaitalus. Tai palengvina įprastiems tabako rūkantiems asmenims žymiai sumažinti jų surūkytų cigarečių skaičių. 2020 m. Vasario mėn. „CCOBATO Electronic Herbal“ išlaikė JFRL, bei TCT testą. JFRL testą atliko Japonijos maisto produktų tyrimo ir analizės centras, kad būtų užtikrinta medžiagų ir sveikatos sauga, be nikotino, be kenksmingų sunkiųjų metalų ir be kenksmingų dūmų. CCOBATO kaitinančios lazdelės gaminamos iš vaistažolių.

CCOBATO ir UNICCO kaitinamas lazdeles rasite mūsų parduotuvėje.

ĮSIGYTI PRODUKTŲ
Skirta iqos Skirta iqos
Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija