Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami HotSmoke lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 35€!

HotSmoke dovanos nuo 50€!

jūsų oda rūkant

Jūsų Oda Rūkant

Paskelbė:

hotsmoke

HOTSMOKE

Galimų ligų ir negalavimų, kuriuos sukelia rūkymas, sąrašas yra pats makabriškiausias skaitymas, kurį kada nors suvirškinsite – didžiulis langelių skaičius dėl šios baisios priklausomybės yra tikrai šokiruojantis. Nors dauguma ydų sukelia vieną ar dvi neigiamas pasekmes sveikatai, rūkymas išmuša kamuolį iš parko, kaip atrodo beveik kiekviena baisi liga, kurią galima įsivaizduoti. Rūkalių laukia daugiau nei penkiasdešimt ligų. Kaip atrodo Jūsų oda rūkant?.

Tačiau įvairios ligos kelia tokį nerimą, kad daugelis „mažiau žinomų“ negalavimų minimi ne per dažnai. Pavyzdžiui, kraujagyslių ligos ar osteoporozė yra labai dažni rūkantiems žmonėms, tačiau dauguma žmonių apie tai nežino. Realybė tokia, kad tokios ligos kaip širdies liga, insultas ir plaučių vėžys užpildo bendrą pasakojimą, o šios „lengvesnės“ ligos nukeliauja į antrą planą. Pavyzdžiui: odos ligos. Kaip atrodo Jūsų oda rūkant?

Taip pat galite įtraukti bjaurias odos ligas į negalavimų, kurie dažnai gydomi ne taip rimtai, kaip tos „rimtos ligos“, sąrašą. Šiandienos straipsnyje aptarsime kokia tampa Jūsų oda rūkant.

jūsų oda rūkant būklė

ODOS BŪKLĖS, KURIAS SUKELIA RŪKYMAS

Rūkant cigaretes jūsų oda patenka į neįtikėtinus septynis tūkstančius ir kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali sukelti ligas įvairiais būdais ir paveikti visas kūno dalis.

Jūsų oda rūkant. Šios cheminės medžiagos taip pat gali paveikti jūsų odos sveikatą ir prisidėti prie įvairių odos ligų šiais būdais:

-Odos senėjimas: Cigarečių cheminės medžiagos pažeidžia kolageną ir elastiną, todėl oda greičiau sensta. Rūkaliai dažnai anksčiau pajunta raukšlių atsiradimą ir odos suglebimą.
-Veido pokyčiai: Nikotinas sutraukia kraujagysles, sumažindamas deguonies patekimą į odą. Dėl to Jūsų oda rūkant gali būti pilkšva, netolygi, o kartais net siaubingai gelsva .
-Sutrikęs gijimas: dėl rūkymo apribota kraujotaka pablogina odos gebėjimą gyti, todėl padidėja randų atsiradimo tikimybė.
-Padidėjusi vėžio rizika: bene rimčiausia iš visų su įpročiu susijusių odos ligų, rūkymas padvigubina plokščialąstelinės vėžio, įprasto odos vėžio, riziką.
-Buergerio liga: tai gana bjauri. Ši kraujagyslių būklė, vis labiau susijusi su rūkymu, sukelia uždegimą ir kraujagyslių susiaurėjimą, o tai turi įtakos odos sveikatai.
-Spider venos: Rūkymas gali sukelti smulkių kraujagyslių išsiplėtimą, matomą kaip voratinklinės venos (ypač delnuose).
-Psoriazė ir egzema: Nikotinas veikia imuninį atsaką ir odos ląstelių augimą, padidindamas tokių ligų, kaip psoriazė ir egzema, riziką. Jūsų oda rūkant gali smarkiai išberti ir atrodyti kaip alergija.
-Spuogų variantai: rūkymas yra susijęs su tam tikrais spuogų tipais (pvz., netipiniais po paauglystės spuogais ir rūkalių spuogais), kuriems dažniausiai būdingos užsikimšusios poros ir neuždegiminiai pažeidimai.

METUS RŪKYTI SUPRASTĖJO ODOS BŪKLĖ?

Nustojus rūkyti , jūsų organizmui gali pasireikšti įvairūs nikotino abstinencijos simptomai dėl to, kad reguliariai vartojamas nikotinas. Be jo tikriausiai susidursite su įvairiais iššūkiais, tokiais kaip nerimas, potraukis, dirglumas, galvos skausmas, diskomfortas skrandyje ir simptomai, panašūs į gripą.

O kokia tampa Jūsų oda rūkant? Spuogų paūmėjimai nėra dažni, tačiau kai kuriems žmonėms jie taip pat gali atsirasti metant rūkyti. Tai tikrai priklauso nuo burtų sėkmės – vieni žmonės, mesdami rūkyti, mato tiesioginę naudą odai, o kiti kenčia.

Iš esmės, kai jūsų kūnas pradeda prisitaikyti prie gyvenimo be cigarečių, jis gali patirti stresą, kuris gali sukelti uždegimą, galintį sukelti arba sustiprinti spuogų protrūkius. Daugelis žmonių jaučiasi blogiau po to, kai mesti rūkyti , tačiau mažuma taip pat gali nukentėti nuo hormonų pusiausvyros sutrikimo, dėl kurio padidėja riebalų gamyba odoje.

Be to, jūsų odos būklei įtakos turi ir galimi mitybos pokyčiai po metimo. Maisto, kuriame gausu jodo (pvz., sojos, pieno produktų ir vėžiagyvių), vartojimas gali būti pagrindinis spuogų sukėlėjas.

Visi šie veiksniai padidina galimybę, kad kai kuriais (bet ne visais) atvejais jūsų oda atrodys blogiau metus rūkyti, nei jūsų oda rūkant.

cbd produktai

KODĖL RŪKYMAS SUKELIA ODOS PROBLEMAS?

Kaip galite įsivaizduoti, priežastys yra gana sudėtingos, nors rūkymo poveikis odai gali būti siejamas su dviem pagrindiniais mechanizmais. Visų pirma, rūkymas padidina riebalų oksidaciją , kuri yra riebi porose esanti medžiaga, kuri prisideda prie užsispyrusių, giliai įsišaknijusių inkštirų susidarymo.

Ši oksidacija įvyksta, kai laisvieji radikalai atakuoja sveikąsias riebalų rūgštis riebaluose. Tai, savo ruožtu, palaipsniui skatina bakterijų dauginimąsi, sukuriant spuogams palankią aplinką. Kitaip tariant, puiki terpė inkštirams augti.

Rūkymas taip pat sulėtina vitamino E, absoliučiai svarbiausio antioksidanto, kuris labai padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, gamybą. Kai vitamino E yra mažai, šis augantis laisvųjų radikalų legionas ir toliau kenkia riebalams, o tai tik tęsia oksidacijos ciklą.

Štai kodėl tradicines cigaretes rūkantys žmonės kur kas dažniau patiria spuogus, palyginti su nerūkančiais. Jūsų oda rūkant yra keturis kartus jautresnė ir dėl to pakyla iki keturių kartų didesnė tikimybė.

KAS GALI IŠGELBĖTI JŪSŲ ODĄ?

Jei atvirai, nelabai yra priemonių nuo to. Jūsų oda laikui bėgant pagerės, todėl tiesiog reikia atsikratyti jos ir laukti, kol pasireikš metimo rūkyti nauda. Daugeliu atvejų oda pagerės beveik iš karto. Deja, kitų laukia priešingas likimas, nes tam tikrą laiką mesti rūkyti jų oda atrodo blogiau.

Norint palengvinti perėjimą nuo rūkymo ir išlaikant geresnę odos būklę, vienas populiarus variantas yra apsvarstyti NEAFS, CCOBATO, HECCIG ar kt.– mūsų arbatos nerūkomąją alternatyvą . Naudojant TEO, HITASTE ar kitą prietaisą, kaitinančios lazdelės suteikia pažįstamą rūkymo pojūtį be kenksmingų dūmų, pelenų ar dervos.

Jie yra puikus pasirinkimas norint palaipsniui mažinti nikotino suvartojimą ir taip sumažinti su oda susijusį abstinencijos poveikį. Be to, hotsmoke taip pat siūlo parinktį be nikotino, leidžiančią sklandžiai pereiti prie visiškai be nikotino.

BLOGA ODA

Jūsų oda rūkant yra – bloga oda – vienokia ar kitokia forma – yra itin dažnas rūkymo simptomas, senstantys rūkaliai sukelia raukšles, spuogus ir riebią odą.

Tačiau egzistuoja keistas reiškinys, kai daugelis žmonių nepatiria visų odos ligų padarinių tol, kol metė rūkyti . Stebėtina, kad neretai kas nors rūko daugelį metų, kad nustojus rūkyti jų oda atrodo blogiau.

Šiame trumpame tinklaraščio įraše paaiškinsime, kodėl taip nutinka ir ką galite padaryti. Tačiau pirmiausia pažvelkime į įvairias ligas ir negalavimus, tiesiogiai susijusius su cigarečių rūkymu.

KAS NUTINKA JŪSŲ ODAI METUS RŪKYTI?

Geros naujienos yra tai, kad daugeliu atvejų (bet ne visais) metimas rūkyti atneša tiesioginės ir ilgalaikės naudos jūsų odai, pradedant padidėjusiu kolageno kiekiu. Be to, sumažėjęs uždegimas kraujagyslėse iš karto pagerina cirkuliaciją ir deguonies tekėjimą į odą, todėl pradeda veikti labai reikalingai ląstelių regeneracijai ir atjauninimui. Rimtai, tai tikrai padeda.

Šis pagerintas deguonies tiekimas ir normalizuota kolageno gamyba padeda sumažinti tamsias dėmes ir pagerinti odos elastingumą, palaipsniui lėtinant odos senėjimą ir užkertant kelią tolesniam raukšlių atsiradimui.

ŠALTINIS: NEAFS

Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija